Polecaj notiFire

POLECAJ NOTIFIRE

Poleć serwis notiFire i zgarnij zniżkę dla siebie i osoby polecanej

Regulamin promocji:
1. Jeśli jesteś aktywnym klientem serwisu, poleć notiFire znajomemu.
2. Jeśli polecona osoba zarejestruje się w serwisie oraz wykupi pakiet, to osoba polecająca i osoba polecana otrzymają 5% zniżki na usługi serwisu notiFire w postaci kodu rabatowego z uwzględnieniem poniższych punktów:
a) W terminie 7 dni kalendarzowych licząc od dnia aktywacji i kupna pakietu osoba polecana wyśle wiadomość email na adres kontakt@notifire.pl w treści podając adresem mailowy osoby polecającej,
b) W odpowiedzi na powyższą wiadomość do osoby polecającej oraz osoby polecanej w ciagu 7 dni zostanie przesłany indywidualny kod rabatowy.
3. Otrzymany kod rabatowy ważny jest przez 12 miesięcy od momentu polecenia licząc od dnia wysyłki wiadomości z pkt 2a.
4. Łączna suma zniżek z tytułu niniejszej promocji dla osoby polecającej i osoby polecanej nie może przekroczyć 15%.
5. Promocja obowiązuje od 01.03.2019 do odwołania.
6. Promocja nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji o celu ich wykorzystania, możliwości zmiany ustawień, znajdziesz w polityce prywatności.