#3 - Patrycja z Warszawy

29.01.2019

W kolejnej odsłonie przedstawiamy Wam Patrycję i mieszkanie z pięknym widokiem na Łazienki, które kupiła dzięki powiadomieniu z notiFire.

Od kiedy zajmujesz się nieruchomościami? – Urządzanie wnętrz jest moją pasją od przynajmniej kilkunastu lat. Odkąd pamiętam uwielbiałam przeglądać magazyny wnętrzarskie, a sklepy z wyposażeniem wnętrz były tymi, które odwiedzałam w każdym zakątku świata, w którym byłam. Natomiast smykałkę do aspektów technicznych mam po Tacie, który jest inżynierem.

Jaki jest główny profil Twojej działalności? - Lubię próbować różnych rzeczy, dlatego mam swoje mieszkania, które kupiłam, wyremontowałam i wynajmuję krótko i długoterminowo. Szukam też okazji dla znajomych inwestorów i przeprowadzam ich przez cały proces przygotowania mieszkania pod wynajem. Często pomagam tylko robiąc home staging albo doradzając, czy warto kupić/sprzedać daną nieruchomość. Z nieruchomościami jest jak ze sportem – jak złapiesz bakcyla to nie sposób z tym skończyć. Uwielbiam czytać o trendach na rynku, nowych inwestycjach, spotykać się z innymi zapaleńcami. Do sportu nigdy zamiłowania nie miałam laughwięc tu się realizuję i spełniam.

To chyba są dość czasochłonne aktywności? – Tak to pochłania bardzo dużo czasu i jest bardzo angażujące. Dlatego tak bardzo doceniłam Wasze narzędzie, które wykonuje za mnie tę najmniej przyjemną robotę przeszukiwania ogłoszeń. Odpowiednie ustawienie parametrów pozwala bardzo optymalizować czas, który poświęcam na szukanie ofert. Zwłaszcza, że notiFire wyłapuje te same ogłoszenia i nie dostaję powiadomień na temat tego samego mieszkania z kilku źródeł. Dzięki notiFire znalazłam m.in. mieszkanie przy Łazienkach, które po całkowitym remoncie wynajmowane jest w trybie krótkoterminowym i przynosi fajny dochód pasywny. To mieszkanie było, jak każde z dotychczas przeze mnie kupionych, do generalnego remontu. Nie ukrywam, że takie mieszkania sprawiają najwięcej frajdy i dają najwięcej satysfakcji.

Takie mieszkania cieszą się chyba dużą popularnością? – Tak coraz więcej osób kupuje mieszkania inwestycyjnie i w takim przypadku chętnie przygotowują je zgodnie z własną koncepcją. Dlatego tak ciężko znaleźć takie mieszkania w fajnej cenie, zauważam tendencję, że coraz częściej mieszkania do generalnego remontu są w cenach zbliżonych do mieszkań w wyższym standardzie. Fajnie to można zaobserwować jak się korzysta z Waszego narzędzia i ma ustawione odpowiednie filtry, gdy przychodzą powiadomienia i za mieszkania w podobnej lokalizacji i podobnym metrażu mimo kolosalnych różnic w standardzie sprzedający oczekują podobnej kwoty.

Nie zamierzasz się wycofywać z rynku skoro coraz częściej słyszy się o pompowaniu bańki, która lada chwila pęknie? – Mam już ugruntowaną pozycję, wiem, kiedy mieszkanie warto kupić, a kiedy lepiej odpuścić. W mojej ocenie mieszkań w Polsce w dalszym ciągu jest za mało i ludzie dalej będą je kupować, może w mniejszym stopniu na inwestycje, ale na pewno dla siebie. Tak jak wspomniałam nieruchomości to moja pasja, a z pasji nie rezygnuje się ot tak smiley

Jeśli chcecie zobaczyć inne realizacje Patrycji zachęcamy do zapoznia się z profilem "Just Like Home" na facebooku.

 

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji o celu ich wykorzystania, możliwości zmiany ustawień, znajdziesz w polityce prywatności.