#1 - “Dreams”, Karolina i Adrian Sławińscy

09.12.2018

Biznes związany z rynkiem nieruchomości rozwija się w bardzo szybkim tempie, coraz więcej firm inwestuje w nieruchomości i zastawia się w jaki sposób otrzymać jak największą stopę zwrotu. Dziś chcielibyśmy przedstawić małżeństwo inwestorów z Łodzi, którzy od kilku lat inwestują na rynku nieruchomości.

Karolina i Adrian Sławińscy zajmują się trzema rodzajami działalności:
- sprzedażą wyremontowanych i umeblowanych mieszkań osobom prywatnym i inwestorom,
- najmem mieszkań własnych,
- zarządzaniem najmem mieszkań osób trzecich lub firm.

Jak wyglądały początki firmy “Dreams”? - Nasza przygoda z nieruchomościami zaczęła się od przeczytania książki Sławka Muturi “Wolność finansowa”. Najpierw koncentrowaliśmy się na mieszkaniach na wynajem, ale z czasem zaczęliśmy zajmować się również popularnym obecnie flipowaniem. - powiedzieli.

Karolina i Adrian posiadają świetnie prowadzony fanpage, na którym prezentują swoje inwestycje. - Dziś wrzuciliśmy na naszego Facebooka zdjęcia z naszej dwudziestej pierwszej inwestycji w 2018 roku, a rok jeszcze się nie skończył. Mamy obecnie siedem mieszkań w remoncie, więc jest szansa coś jeszcze dorzucić. - dodali.

Firma “Dreams” skoncentrowała swoją działalność na Łodzi. - Działamy na chyba najbardziej konkurencyjnym rynku w Polsce jakim jest Łódź, ponieważ poza miejscowymi inwestorami mamy tutaj również inwestorów z Warszawy czy Wrocławia, a związane jest to z “jeszcze” niższymi cenami mieszkań, przez co wyszukiwanie okazji inwestycyjnych jest bardzo trudne i każde ulepszenie które pozwala być o krok przed innymi jest bardzo ważne, a liczą się tu już nie minuty, tylko sekundy. - powiedzieli.

Karolina i Adrian Sławińscy korzystają z “notiFire”. Jakie plusy niesie za sobą używanie tego typu narzędzi? - Narzędzie jakim jest “notiFire” często daje właśnie nam tą trzydziestosekundową przewagę nad innymi inwestorami, co przekłada się na to, że jesteśmy pierwszą osobą dzwoniącą do sprzedającego, a to równa się z byciem pierwszą osobą, która jedzie i podpisuje umowę przedwstępną. Teraz naprawdę liczą się sekundy! Drugą ważną zaletą “notiFire” jest to, że nie trzeba siedzieć przed monitorem i wyczekiwać na okazje, one same przychodzą na telefon. - dodali.

Inwestycje wykonywane przez małżeństwo Sławińskich cieszą się wielką popularnością. Jakie plany na przyszłość mają sami zainteresowani? - Oczywiście mamy plany ekspansji w związku z coraz większym zainteresowaniem naszymi realizacjami, ale raczej będzie ona polegała na zwiększaniu udziału na rynku łódzkim, a nie na wkraczaniu w inne lokalizacje - zakończyli.

Zapraszamy wszystkich do obserwowania profilu “Dreams” na Facebooku i korzystania z usług Karoliny oraz Adriana Sławińskich, ich inwestycje są naprawdę wyjątkowe.

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji o celu ich wykorzystania, możliwości zmiany ustawień, znajdziesz w polityce prywatności.